Anasayfa WİNHOUSE PENCERE SİSTEMLERİ KAMPANYALI ÜRÜN
PDF Yazdır E-posta
PENCERE SİSTEMLERİ ÜRETİMİ


PENCERENİ ŞİMDİ DEĞİŞTİR


Ödemeye mayıs' da  Başla

12 AY VADELİ İLE ÖDE


" NAKİTE ÇOK ÖZEL İNDİRİM "

TOPLU PROJELERİNİZ İÇİN ÖZEL FİYAT UYGULANIR.

A'dan Z'ye Teknik Bilgi İçin Tıklayınız .

HEMEN ÜCRETSİZ KEŞİF ve PROJELERİNİZ İÇİN Tel : (0312) 395 45 46 - 47

Gsm : 0506 300 15 93

BİLGİSAYAR TABANLI                             Faks : ( 0312) 395 45 48

KEŞİF ÜCRETSİZ e-posta : Bu e-posta adresini spambotlara karşı korumak için JavaScript desteğini açmalısınız

 

 

 

 

*ŞOK FİYAT GARANTİSİ

SATIŞ FİYATIMIZ

7000 SERİSİ BEYAZ  : 10,00 TL / MT **

Pencere Fiyatları Paket Satışlarımız İçin Lütfen Fiyat Listemizi İnceleyiniz

Teslimatı 2 Gün İçerisinde Daha Ucuza Mal Etmek İçin Montajsız Hizmet Satın alabilirsiniz , Detaylı Bilgi İçin Görüşmeliyiz .

 

Winhouse Kullanma Klavuzu..

Winhouse Pencere profil sistemlerinin, üstün yalıtım özelliğiyle mekanlarda arzu edilen
yaşam kalitesini ve konforunu sunar.
Oval ve yumuşak çizgileriyle, yaşam alanlarına estetik, incelik ve mimari zerafet katar.
Yüksek yalıtımın estetik tasarımı…

• Profil cidar kalınlıkları 3 mm (-0.2) toleranslar içinde üretilir.
• 32 mm kalınlığa kadar cam uygulanabilir.

 • Lamine cam ve Akustik Lamine Cam uygulaması ile 37 desibele kadar ses yalıtımı sağlar.
 • Pencere Modelleri, Balkon Kapama , Balkon Modelleri , Pvc Doğrama , Pvc Kapı Modelleri , Özel Tasarımızdır. Profesyonel Keşif Ekibimiz Her Zaman Hizmetinizdedir.Pakpen
 • Güneş ışınlarından ve dış etkenlerden etkilenmez, deforme olmaz ve özel tasarım Gri conta ( istenirse siyah ) sayesinde kesinlikle sızdırmazlar.
 • Pimapen yüzeyindeki 15º ve 40º’lik eğimler suyun tahliyesini hızlandırır.
 • Yağmur sonrası herhangi bir su sızıntısı yapmaz.Winsa
 • Özel tasarlanmış su kanalı dışa doğru 4º’lik eğimi ve su toplama haznesi sayesinde suyun ve nemin rahatlıkla dışarı atılmasını sağlar.
 • Su tahliye kanallarında dış cidar ile iç cidar arasındaki yükseklik farkı, tahliye edilen yağmur suyunun rüzgarın etkisi ile içeri girmesini engeller. Ayrıca destek sacı bölümüne temas etmeyen bu kanallar havalandırmayı da sağlar.
 • Menteşe vidası doğrudan menteşe destek sacına atıldığından, zaman içerisinde kanadın sarkma riski ortadan kalkar.
 • Cam çıtaları 8º eğimlidir; bu sayede cam yüzeyine baskı yaparak camın daha iyi tutunmasını sağlar ve üzerinde toz birikmez.
 • Pimapen altındaki tırnaklar; rahatlıkla takılıp sökülmeyi, doğramanın montajı esnasında teraziye alınmasını, ısı transferini azaltmayı sağlar ve ayrıca tüm detay profillerle uyumlu olarak çalışır.
 • Profiller; özel tasarlanmış, çift oluklu ve galvanizli tek tip takviye saçları ile güçlendirildiğinden, dış yüklere karşı mukavemeti çok yüksektir.
 • Tek cam, çift cam ve 32 mm üçlü cam çıtaları olmak üzere 4 adet cam çıtası ile değişik cam kalınlıkları için zengin çözümler sunar.
 • Tüm ana profiller en az 5 odacıklı olduğu için mükemmel ısı yalıtımı sağlar.
 • Pencerenin Öz Kalitesi Kadar Üretim işçiliği ve En Önemlisi Montaj İşçiliği Çok Önemlidir. Piyasada Tv Reklamları ile Ün Yapmış Ama İşçilikte Kötü Ün Yapmış Olan Markaların Şikayet Oranlarının O Kadarda Olumlu Olamadıklarını Görülmektedir.
 • Fabrikamızda Kapalı Kapılar Arkasında Üretim Yapılmamaktadır, Tamamen Şefaf Bir Şekilde İstediğiniz Gibi Denetleyebilme İmkanına Sahipsiniz.

 

Çevre Dostu

Kuruluşundan itibaren “Çevre Dostu Üretim Teknolojileri”ni kullanarak üretim yapan Winhouse, çevre sağlığına olan duyarlılığını, 2002 yılında kurduğu Çevre Yönetim Sistemi ile kanıtlamakta ve bu alanı bir "Yönetim Penceresi" olarak görmektedir.2003 yılında SGS firmasından, TS EN ISO 14001:2004 “Çevre Yönetim Sistemi” belgesini alan Winhouse Kurşunsuz Pencere Üretiminde, bu şekilde çevre sağlığına olan hassasiyetini ulusal ve uluslararası platformlarda da onaylatmıştır.

Winhouse, bünyesinde hayata geçirdiği çevre bilincini, yalnızca kendi sınırları içerisinde tutmayıp, bu bilinci bir çevre politikası haline getirerek komşuları, tedarikçileri ve müşterileri ile de paylaşmaktadır. Özellikle kullanıcılarına yönelik düzenlediği yurt içi ve yurt dışı seminerlerinde çevre sorunlarına yönelik yaptığı çalışmaları, çevre sağlığına verilmesi gereken önemi, öncelikle iş ortakları ile paylaşmaktadır. Winhouse ürünlerinin %95'i geri dönüşümlü (tekrar işlenebilen) maddelerden oluşmaktadır. Atık olarak adlandırılan ve tekrar işlenemeyen ürünlerini ve evsel olmayan çöplerini ise, T.C. Çevre ve Orman Bakanlığı'ndan lisanslı “Bertaraf Tesisleri”ne göndermekte ve geri dönüşüm işlemini o tesislerde gerçekleştirmektedir. Çevre mühendislerimizce oluşturulan Çevre Grubu tarafından hazırlanan Çevre Yönetim Programları ve Çevre Sağlığını Korumaya Yönelik Projeler Winhouse bünyesinde hayata geçirilmektedir. Tüm ulusal ve uluslararası Çevre Mevzuatı Direktiflerine ve Çevre Yönetmeliklerine uyacağını taahhüt eden Winhouse, tüm yasal yükümlülüklerini yerine getirerek, yasal değerlendirme raporlarını da ilgili bakanlığa beyan etmektedir. 2006 yılında hazırladığı çevre projesi ile, ISO (İstanbul Sanayi Odası) tarafından “Çevre Teşvik Ödülü”ne lâyık görülen Winhouse, gerçekleştirdiği tüm yatırımlarında, her zaman çevre sağlığına verdiği önemi ön planda tutmakta ve bu konuya gereken duyarlılığı göstermektedir.

* Ankara Winhouse Üretici Ana Fabrika

* Ankara Winhouse Pencere Üreticisi

* Pvc Doğrama Üreticisi

*  Peşin Satış Fiyatlarımızdır.

** NAKİT + MONTAJ + KDV

*** Taksitler 200 Tl Kotalıdır

Winhouse Ahşap Desenli

Tüm Ahşap Desenlilier 10.90 TL+KDV metretül fiyatı

*Bu metretül fiyatı, s70 ahşap desenli seri için 27.01.2012 - 31.03.2011 tarihleri arasında geçerlidir.

 

 

 
copyright RTGROUP; her hakk sakldr design by profmedya web hosting